Nasze usługi - Pozycjonowanie Stron Kraków - Mauer Media
20273
page,page-id-20273,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
89AZTB8E5H
Chcesz dowiedzieć się więcej?
KAMPANIE REKLAMOWE ADWORDS

Kampanie Adwords pozwalają dotrzeć do odpowiednich osób wybierając dokładną grupę docelową. Reklama wyświetlać się będzie dokładnie wtedy kiedy szukają jej Twoi przyszli klienci. Płacąc jedynie za dokonane kliknięcie masz pełną transparentność i kontrolę nad wydatkami.System reklam Google Adwords to zaawansowana platforma która pomaga ocenić potencjał konkretnych słów kluczowych.

KAMPANIE ADWORDSKONTAKT
QBMFQAYA0W
Chcesz dowiedzieć się więcej?
POZYCJONOWANIE STRON W WYSZUKIWARKACH

Dobierzemy najlepsze słowa kluczowe poprzedzone analizą konkurencyjności oraz częstotliwości wyszukiwania przez użytkowników. Zoptymalizujemy Twoją stronę internetową dostosowując ją do najnowszych wytycznych sprawiając że Twoja pozycja zacznie rosnąć. Dostosujemy warstwę tekstową, znajdziemy słabe punkty które wspólnie postaramy się wyeliminować. Comiesięczne raporty wysyłane na pocztę elektroniczną pozwolą Ci się zaznajomić z postępem prac.

POZYCJONOWANIEKONTAKT
QBMFQAYA0W
Chcesz dowiedzieć się więcej?
TREŚĆ KTÓRA KONWERTUJE


W dzisiejszych czasach dopasowana treść jest niezbędna by stawić czoło świadomym konsumentom. Słowo sukces w internecie ewoluuje do umiejętności korzystania z treści opartych na danych i zaangażowaniu konsumenta.

W zależności od potrzeb – pozycjonowania marki lub analizowania konkurencji niezbędna będzie odpowiednia strategia do osiągnięcia swoich celów. Wspólnie wypracujemy metody by dowiedzieć się jak poprawić twoje wyniki biznesowe za pomocą wartościowych treści.

TREŚCIKONTAKT
QBMFQAYA0W
Chcesz dowiedzieć się więcej?
ANALITYKA W BIZNESIE

Zbieramy i przetwarzamy dane potrzebne do rozwoju twojego biznesu. Analityka wymaga audytu w celu zbadania poprawności zbieranych danych, sprawdzenia modelu atrybucji czy  raportów niestandardowych.

ANALITYKAKONTAKT
QBMFQAYA0W
Chcesz dowiedzieć się więcej?
MOBILE w 2016

Inwestycja w wersję mobilną jest jednym z ważniejszych czynników w 2016 roku – ludzie coraz częściej używają urządzeń mobilnych nawet wtedy kiedy komputer jest w zasięgu ręki.Przeprowadzimy audyt by odkryć jak poprawić pozycje w wyszukiwarce mobilnej. Podczas audytu sprawdzimy techniczne aspekty strony badając możliwości potencjalnego rozwoju.

SOCIAL MEDIAKONTAKT
QBMFQAYA0W
Chcesz dowiedzieć się więcej?
OPTYMALIZUJEMY KONWERSJIĘ

Zrobimy wszystko co w naszej mocy by ułatwić twoim klientom zakupy. Przyglądając się całemu procesowi sprzedaży jesteśmy w stanie dostrzec i wyeliminować na wczesnym etapie słabe punkty przyczyniając się do zwiększenia twoich przychodów.  Uruchamiając odpowiednie narzędzia do testowania efektywność naszych działań wzrasta wykładniczo.

zobacz więcejKONTAKT
QBMFQAYA0W
Chcesz dowiedzieć się więcej?
STWORZYMY TWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Stworzymy stronę, która będzie Twoją wizytówką. W zgodzie z najnowszymi wytycznymi i przede wszystkim w zgodzie z Googlem.

KONTAKT
QBMFQAYA0W
Chcesz dowiedzieć się więcej?
STWORZYMY TWOJĄ MARKĘ

Znajdziemy idealną nazwę dla Twojej firmy, stworzymy spójną strategię marketingową którą z naszą pomocą wdrożysz.Poznasz nas po efektach

KONTAKT
QBMFQAYA0W
Chcesz dowiedzieć się więcej?
EMAIL MARKETING

Skuteczna strategia email marketingowa poprzedzona odpowiednią analizą jest jedną ze skuteczniejszych metod. Pozwala na wzbudzenie zaufania potencjalnego klienta, trafiając w sedno. Angażująca treść jest podstawą która pozwoli rozwinąć ten kanał sprzedażowy.

zobacz więcejKONTAKT

Słowo O Nas

Jesteśmy otwarci na współpracę z biznesem każdego kalibru. Nasze umiejętności obejmują pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, analizę danych,optymalizację konwersji, dostosowanie stron do najnowszych wytycznych, budowanie strategii SEO
czy brandingu. Przygotowaniem treści które sprzedają zajmują się nasi copyrighterzy. Zestaw unikatowych dla każdego członka zespołu umiejętności są wypadkową naszych sukcesów które pozwalają wnikliwie przeanalizować każdy przypadek. Wartość dodana wytworzona przez nasz zespół pozwala dostrzec ukryty potencjał który z czasem przeradza się w wynik finansowy.

PS. zdajemy sobie sprawę, że wykresy są niemodne ale rzeczy które robimy są warte podkreślenia

Pozycjonowanie Stron0

Kreowanie Wizerunku & Web Design0

Social Media, Marketing Internetowy0